Szkoła istnieje!

Niedawno przekonałem się, że szkoła istnieje. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy tydzień temu dowiedziałem się o testach gimnazjalnych, trudno sobie wyobrazić. (Niby trąbią wszyscy o tym od trzech lat, ale jakoś mi umknęło.) Więc chcąc nie chcąc, musiałem zacząć się uczyć. Jestem trochę niewprawiony do uczenia się bzdur, ale poświęciłem na naukę do testów dobre 6.5 godziny w ciągu trzech dni (niektórym może się to wydawać niewiele, ale mniej-więcej tyle wychodzi moja miesięczna średnia! ;) ). Opłaciło się i z obu egzaminów będę miał coś pod 93 punkty, więc raczej dostanę się do VIII LO w Poznaniu, do którego chcę iść (163pkt).

Z poważnych rzeczy (kogo interesuje „moja przyszłość”? ;) ), to jestem na wykończeniu mojego drugiego intra 4k, które tym razem powinno już każdemu działać, a które załączam na końcu. Demko jest skrajnie proste, a cały efekt uzyskałem dzięki addytywnemu blendingowi, kilku prostym mykom ze współrzędnymi tekstury oraz błędowi w kodzie, polegającym na mnożeniu macierzy w złej kolejności :)

W każdym razie, wrzucam tutaj owe intro, chociaż brakuje dźwięku – za który nie wiem jak się zabrać, pomimo ogólnej idei, którą rozumiem.

Co ciekawe, zauważyłem, że zainteresowanie demosceną jest dosyć duże. Na forum Warsztatu, w wątku dot. majowego Compo, kolega świru zaproponował Compo scenowe, ja lekko ironicznie odpisałem o 4k właśnie, ale temat nieoczekiwanie został podchwycony i być może nie zginie.

Poza tym, piszę notki coraz częściej – to dobry znak, ale mogę zapaść na syndrom pisania-o-niczym (czyżbym właśnie pisał o niczym? ;) ). Żeby tak nie było – wrzucam jak pisałem moje drugie intro oraz kilka screenów.
(W razie problemów nieskompresowana wersja znajduje się tutaj)

Screen1

Screen1

Screen1

Screen1

Reklamy

~ - autor: charibo w dniu Kwiecień 25, 2008.

Komentarzy 7 to “Szkoła istnieje!”

  1. Rządzisz !!!

  2. Skoro robiłeś testy gimnazjalne to ile ty masz lat??

  3. We wrześniu 08 stuknie 16 :)

  4. […] swoim blogu Charibo pisał o swoim pomyśle na compo demoscenowe na Warsztacie. Jak się okazało – pomysł […]

  5. @szkoła: Czym ty się przejmujesz? :P Spokojnie się dostaniesz, a to jak urządzisz w liceum zależy już tylko od ciebie. Z doświadczenia (raczej niewielkiego :P) wiem, że do szkoły średniej bardzo łatwo się dostać, ale to, co z niej chcesz wynieść zależy już tylko od ciebie (jak zwykle z resztą).
    @compo: 4k jest ciekawe i jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie i jakie będą prace – ja chyba nie zdążę opanować wszystkich zasad panujących na scenie… trudno, następnym razem ;D Powodzenia

  6. Dobrze się zapowiada, widzę ze pędzisz do przodu..tak trzymać!

  7. Dokładnie, byle do przodu. ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: